Bezdrátová nabíječka pro Samsung Galasy S6, S6 Edge, S7, S7 Edge

Současné mobilní telefony jsou sice co se týče funkcí skutečně mimořádně výkonná zařízení využívající nejnovější možnosti technologie, nicméně problém s nedostatečnou kapacitu baterií všech současných chytrých telefonů je přetrvávající bez ohledu na výrobce. Je sice pravdou, že se některé chytré telefony mohou pyšnit delší výdrží baterie, než je průměrná životnost napříč všemi výrobci, nicméně rozdíl je patrný pouze v řádu hodin, nikoliv dnů, jak by si mnoho uživatelů telefonů Samsung či iPhone přálo. Fungování baterií telefonů a jejich kapacita je založena mnohem vice na chemických zákonitostech než na rychlosti vývoje materiálů či rychlosti procesorů, a proto jejich výkon zdaleka neroste tak rychle, jako vývoj funkcionality foťáků, displejů či jiných součástí současných chytrých telefonů.

Spolehlivá nabíječka je proto naprostá nezbytnost pro každého uživatele chytrého telefonu, protože při běžném užívání dojde k výraznému vybití baterie během 24-36 hodin a nikdo nechce riskovat, že se mu telefon během druhého dne vypne. Každý proto nabíjí svůj telefon každý den a ráno začíná den se 100% stavem mobilní baterie.

V tomto článku se zaměříme na bezdrátovou nabíjecí stanici “Magic Disc” pro telefony Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S7, S7 Edge, která představuje dosavadní vrchol ve vývoji nabíjecích stanic pro chytré telefony.

Tato stylově bílá bezdrátová nabíječka ve tvaru disku nejen že nabije Váš Samsung, ale může být díky svému elegantnímu designu i zajímavým doplňkem Vašeho bytu. Takto navržená nabíjecí stanice umožňuje doposud nejjednodušší nabití Vašeho telefonu bez nutnosti použití spojovacího kabelu mezi telefonem a nabíječkou. Samotné nabití začne okamžitě a to v momentu, kdy telefon jednoduše položíte na plochu nabíječky. V ten moment dojde k bezdrátovému spárování nabíječky s telefonem a je zahájeno stylové a hlavně rychlé a efektivní nabíjení telefonu.

Nabíjecí stanice “Magic Disc” nejen že dokáže nabít Váš Samsung, ale navíc díky své kompatibilitě nabije i všechna ostatní Qi podporovaná mobilní zařízení. Nabíječka dále obsahuje hned tři indukční cívky vysoké kvality lze ji použít i jako praktický stolní držák. V těle nabíječky je zabudován i designově zdařilý LED indikátor nabití.

Nicméně vraťme se ještě chvíli k samotnému designu nabíjecí stanice “Magic Disk”, jelikož ten je jedním z hlavních aspektů, které tuto nabíječku oddělují od běžných nevzhledných nabíjecích stanic zasazených v elektrické zásuvce. Vrchní část nabíječky ze obklopena umělou kůží bílé barvy, samotné rozměry nabíječky skvěle dovytvářejí uhlazený design, průměr disku je pouze 10,5 cm a tloušťka nabíjecí stanice jen 1,4 cm. Balení, jehož hlavní součástí je samotná nabíječka “Magic Disc” pro telefony Samsung S6, S6 Edge, S7 a S7 Edge dále obsahuje 1 mikro USB kabel pro spojení se zdrojem energie.

Pokud právě nutně sháníte spolehlivou a elegantní nabíječku pro Váš Samsung Galaxy, či se jen tak pomalu poohlížíte po nové, která by nahradila Vaši dosluhující nabíječku, teď je ten správný čas na nákup nové. Na internetovém portálu Gizzmo je tato nabíječka v současnosti nabízena s 18% slevou z původní ceny za 841 Kč. Využijte této mimořádně příznivé ceny a začněte Váš Samsung nabíjet elegantně bez připojovacího kabelu.

Leave a Reply